INFORMATSIOON TÕNIS MÄGI JA IVO LINNA KONTSERDI KÜLASTAJATELE KÄSMUS!

Ivo Linna ja Tõnis Mägi

“Las jääda kõik, mis hea – 20 aastat hiljem / LAS OLLA KÕIK” kontserdid toimuvad juba sellel kolmapäeval Tartu Lauluväljakul ja neljapäeval Käsmus!

Seoses publiku suure huviga 9. juuni Käsmu kontserdi vastu, palub korraldaja külastajatel tulla kohale võimalikult vara, et vältida ummikuid ja tagada sujuv liiklus.

Maalilises Käsmu kaptenitekülas, mis asub Lahemaa Rahvuspargi territooriumil, on oma aiad avanud mitmed käsmukad, kes pakuvad nii söögipoolist kui käsitööd. Võimalik on külastada Käsmu meremuuseumit, kus tervitab külalisi legendaarne Arne Vaik, teha loodusmatku Käsmu poolsaarel ning jalutada mäsleva mere ääres.

Kontsertpaigaks on sel korral Lainela Puhkeküla plats, kus avatakse väravad juba kella 18st. Esimese tunni jooksul on võimalik söögid-joogid saada kolmandiku võrra odavamalt.

Et kõik huvilised Käsmu parkima mahuksid ja tagasiteel suuri ummikuid ei tekiks, palutakse võimaluse korral autot sõpradega jagada. Korraldaja toetab omalt poolt iga auto kohta, kus on rohkem kui 3 inimest, Käsmu Külaseltsi 1 euroga!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.