RAADIO ELMAR EDETABELIS HAARAS VÕIMU KOIT TOOME

Koit Toome

Raadio Elmar koostatud värskes Eesti lugude edetabelis on puhumas uued tuuled. Vahetunud on liider ja üle pika aja stardib uus tulija esikolmikust!

Tõepoolest, kaks nädalat tabelit valitsenud Merlyn Uusküla diskokas “Raju reede” (millel täitus täna YouTube’is pool miljonit kuulamist) on pidanud liidripositsiooni loovutama Koit Toome singlile “Paradiisiliival”, mis alles eelmisel nädalal oli Elmaris uue tulijana kuues. Muideks, Koit troonis Eesti lugude edetabelit ka täpselt aasta tagasi, looga “Sa ju tead”.

Siit tuleb aga üllatuspomm: Koidu ja Merlyni järel alustab kolmandalt astmelt oma tabeliteed Ott Leplandi värske laul “Sinine safiir”. Nii kõrgelt pole uus tulija juba aastaid startinud, nii et peagi ka esikohani jõudmine näib väga reaalne.

Ainsana lendas esikümnest välja Curly Stringsi “Hommik”, mis pidas pingerivis vastu 11 nädalat, jõudes kolmel korral ka ihaldatud number 1 positsioonini.

Lõpetuseks väärib mainimist, et Smilersi pala “Et sa teaks” on kuumas kümnes juba 30. nädalat! Kui kauaks veel jõudu jagub?

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel (4. juuni):

1 (6) [2] Koit Toome “Paradiisiliival”
2 (1) [7] Merlyn Uusküla “Raju reede”
3 UUS [1] Ott Lepland “Sinine safiir”
4 (3) [3] Jana Liisa “On vaid see hetk”
5 (2) [8] Getter Jaani “Kullaväljade tuul”
6 (8) [2] Mari Jürjens “Viin sind”
7 (4) [7] Indrek Ventmann “Fantaasia”
8 (7) [30] Smilers “Et sa teaks”
9 (5) [5] Aare Külvja “Oled ainus sa”
10 (9) [6] Caramel “Õigus ja võimalus”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.