TOP 5: ENIMVAADATUD UUED EESTI MUUSIKAVIDEOD MAIKUUS

Beebilõust

Lõpuks ometi näitab kalender esimest suvekuud – alanud on juuni! Enne kui aga täielikult suvelainele häälestume, vaadakem üle, millised mais avaldatud kodumaised muusikavideod olid YouTube’is vaadatumad.

Esiviisikusse mahtus koguni kolm räpivideot ja seega võib öelda, et Eesti hip-hopil läheb praegu väga hästi. Kõige enam huvi tunti Saaremaalt pärit Beebilõusta video “Mees ma näen so vittu” vastu, mida uudistati YouTube’is koguni 153 730 korda. Väärib mainimist, et Beebilõusta plaat “Resotsialiseerumine X Must lipp” asub hetkel Eesti albumitabelis kõrgel teisel kohal.

Ka videotabeli hõbemedali omanik Abraham teeb räppmuusikat ning tema “Toomas Hendrik” (miks küll ERR-i kultuuriportaali arvustus loole nii karm oli, nimetades seda pala eesti räpi madalaimaks punktiks?) kogus vaatamisi 76 332. Tehtud!

Kolmandalt ja neljandalt positsioonilt leiab vahelduseks hip-hopile paar poplugu – Patuse Poole “Romeo & Julia” on kolmas ja uue poistebändi Beyond Beyond esimene videosingel “So Alive” viies.

Esiviisikule paneb punkti räppar Reketi “Teine”. Olgu märgitud, et mehe eelmine klipp loole “Hommik” platseerus jaanuarikuu vaadatumate videote edetabelis kolmandaks.

Eesti artistide/bändide uute muusikavideote TOP 5 YouTube’is – mai 2016:

  1. Beebilõust “Mees ma näen so vittu” 153 730 vaatamist (Avaldatud 4. mail)
  2. Abraham “Toomas Hendrik” 76 332 (24. mai)
  3. Patune Pool “Romeo & Julia” 60 126 (5. mai)
  4. Beyond Beyond “So Alive” 47 107* (12. mai)
  5. Reket “Teine” 33 981 (15. mai)

Tabel läks lukku 31. mail kell 23:59. Arvesse läksid ainult maikuus üles laetud uued kodumaised muusikavideod ning lüürika- ja livevideod jäid loetelust välja.

  • – Beyond Beyond avaldas mais ka loo “So Alive” akustilise versiooni video, mida uudistati 3886 korda.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.