KALI BRIIS BAND ALUSTAB TÄNA KODUMAAL UUE ALBUMI ESITLUSTUURI

Kali Briis Band

Eesti funky indie-popi lipulaev Kali Briis Band, kes üllitas kuu alguses albumi “Let’s Play Love”, on tagasi Baltikumi plaadiesitluskontsertidelt ning astub sel ja tuleval nädalavahetusel Tartus, Pärnus ja Tallinnas kodupubliku ette.

Kali Briis Bandi plaadiesitluskontserdid saavad avapaugu täna õhtul, 20. mail Tartu Indiefestil, kus bänd jagab lavalaudu HU?, Laika Virgini ja The Boondocksiga. “Tore on jagada lavalaudu bändidega, kes sarnast mussi teevad,” ütleb Alan Olonen aka Mr Briis.

Homme (laupäeval, 21. mail) naaseb kollektiiv Pärnusse, endise Postimaja ruumidesse, mis helikandja salvestusprotsessi jooksul bändile väga koduseks sai. Nimelt on terve albumimaterjal salvestatud NeatBeat Studios, mis on bändi kodustuudio ning asub samades ruumides Kultuuriklubi Templiga, mille lavalaudadele kollektiiv astub.

“Let’s Play Love” plaadiesitlustuurile paneb punkti suur kontsert-pidu 27. mail Tallinnas, Von Krahlis. Lisaks bändile astuvad lavale ka kolm laitmatu muusikamaitsega naisterahvast – plaate tulevad keerutama Helina Risti (Zebra Island), Liisi Voolaid ja Heidy Purga.

Pileteid plaadiesitluskontsertidele on võimalik seotada Piletilevist ja enne kontserti kohapealt.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.