MATI OOLO & HELITOOJAD VÄLJUTASID HEATUJULISE SUVELAULU “HEY MONDAYS”

Mati Oolo & Helitoojad "Hey Mondays"

Ilusal kevadisel ajal jagab Mati Oolo maailmaga heatujulist lugu “Hey Mondays”.

Loo sünni kohta räägib Mati järgmist: “”Hey Mondays” tekkis mul ühel esmaspäeva varahommikul vahetult enne päeva astumist, mil võtsin kätte oma ustava kitarri ning tekkis pähe meloodiajupike, mis veel mõneks nädalaks pähe kumisema jäi ning ei andnud enam hingele rahu”.

Laulu salvestusel on kasutatud Mati Oolo kauaaegset truud partnerit – tema akustilist kitarri, kelle ta on ristinud “Veronicaks”.

Sõnad vestavad loo suhetest, mis Mati sõnutsi on alati kahepoolsed: “Kõik, mis sisse panustad, hiljem ka vastu saad”, lisades juurde, et ka nädalapäevadega on inimestel teatud moel suhe.

Küsimuse peale, miks Helitoojad enam eestikeelset muusikat ei tee, vastab Oolo, et tegemist on pelgalt kerge katsetusega kuivõrd uue suunaga. “Meil kõigil on vaja teha väiksed kõrvalpõiked, et kogenumana tagasi oma rada tammuma minna,” nõustuvad bändiliikmed.

“Hey Mondays” on järjestikuliselt neljas Helitoojate singel. Mati Oolo ja tema ustavad Helitoojad on varem andnud välja singlid “Randevuu”, “Must luik” ning “Tijuana meri”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.