IKEVALD RANNAPI LUGU “GENIUS” SAI UUE KUUE

ikevald2

Laulja ja laulukirjutaja Ikevald Rannapi lugu “Genius”, mis võitis BBC Radio Lancashire John Gillmore saates esikoha, sai nimeka DJ Lenny LaVida poolt tantsulise töötluse.

“See on minu jaoks väga eriline hetk, sest minu lugu pole enne remixitud. Alguses, kui lugu kuulasin, tundus see natuke võõras – kuid mida rohkem ma lugu kuulasin, seda rohkem hakkas lugu mulle meeldima,” ütleb Ikevald.

“Kohe esimesel kuulamisel tekkis looga väga tugev side. Loos “Genius” on tugev ja positiivne sõnum ning sellised lood on mind alati kõnetanud. Ideed remixi tegemiseks tulid justkui iseenesest ning peale esimest kuulamist oli põhiidee paigas – ülejäänud oligi lihtsalt vormistamise küsimus,” ütleb remixi tegija DJ Lenny LaVida.

Ikevald sai loo kätte kui ta oli Kreekas laulukirjutamislaagris. Laager toimus nimekal Santorini saarel asuvas stuudios Black Rock, kus on oma loomingut salvestanud Bruno Mars, Justin Bieber, One Republic ja Bring Me Horizon. Ikevald ja DJ Lenny Lavida said tuttavaks mitu aastat tagasi, mi viimane produtseeris Ikevaldi kirjutatud loo, mida laulis Birgit Õigemeel.

Ikevald läheb saama auhinda oma võidu eest juunikuus Inglismaal. See kantakse ette 2000-le inimesele 10 koori poolt 17. juunil King George’s Hall’is Blackburnis ning lisaks saab ta esineda BBC Radio saates.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.