HELEN ADAMSON UUEST SINGLIST: NII ISIKLIKKU, RASKUSTEST KÕNELEVAT LUGU POLE MA VAREM JULGENUD AVALDADA

Helen Adamson

Lauljanna Helen Adamson avaldas uue singli “Peegel Peegel”, millega koos ilmus samaaegselt ka loo inglisekeelne versioon “Mirror Mirror”.

Loo autoriteks on Helen Adamson, Mari Tamm ja Robert Stanley Montes.

“Ma ei ole ligi aasta avaldanud juba ühtegi uut lugu. Kirjutasin loo “Mirror Mirror” ühel oma raskeimal hetkel, kui tundsin sügavat üksindust ja hingelist segadust. Mul ei olnud plaani lugu singlina avaldada seni, kuni ühel õhtul hakkasid peas jooksma loole eestikeelsed sõnad,” kirjeldas Helen.

Koostöös andeka laulusõnade kirjutaja Mari Tammega viimistleti sõnad just selliseks nagu nad kõlavad nüüd. “Ma olen avaldanud väga ausaid ja siiraid lugusid armastusest, aga niivõrd isiklikku, raskustest kõnelevat lugu ei ole ma varasemalt julgenud avaldada,” lisas Helen.

Adamson kirjutab oma Facebooki lehel: “Selle loo “purki” saamiseks laulsin ma lugu stuudios läbi täpselt 3 korda. Päris nii kiiresti ei ole ma stuudioseinte vahel varasemalt ühtegi lugu sisse laulnud. Kuid selle loo taga on emotsioon minu jaoks lihtsalt nii tugev. Loodan, et see laul puudutab ka teid ❤”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.