ANSAMBEL X-PANDA AVALDAS UUE STUUDIOALBUMI ILMUMISE KUUPÄEVA

xpanda4X-Panda teatas, et ansambli uus stuudioalbum ilmub 10.10.2016.

Ansambel X-Panda debüütalbum “Flight Of Fancy” ilmus 5 aastat tagasi. Möödunud aeg on olnud bändi jaoks üpris tegus. Viimaste aastate jooksul on X-Panda andnud kontserte nii Eestis, kui ka välismaal. Ansambel andis välja muusikavideo loole “Slaves Of Lies”, mis ilmub ka uuel albumil. Vihjeid uue plaadi ilmumisest on antud juba ammu, kuid nüüd see ametlik.

X-Panda liige Kaarel Tamra räägib bändi tegemistest ja uuest plaadist: “Oleme bändiga võtnud ette kindla suuna ning asunud aktiivselt tegutsema, et anda välja uus album. Viimastel aastatel oleme kirjutanud palju uut muusikat, mis on valmis salvestamiseks. Võrreldes esimese albumiga oleme žanriliselt avatumad ning rohkem rõhku on pööratud vokaalile. Plaadil kuuleb lisaks bändile ka sümfooniaorkestrit ja koori, niiet salvestamiseks tuleb kokku päris suur seltskond.”

X-Panda on progressiivset metal/fusionit viljelev Eesti ansambel. Aastal 2011 ilmus X-Panda debüütalbum “Flight Of Fancy”, mis nomineeriti Eesti muusikaauhindade jagamisel aasta albumiks metal-kategoorias. X-Panda tegevusega saab end kursis hoida Facebookis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.