TÄNA TOIMUB EESTI LAULU TEINE POOLFINAAL

tänaeestilaulpf2

Eesti suurima ja vanima kihlveokontori Triobet koefitsientide kohaselt on tänases Eesti Laulu poolfinaalis eelmisest korrast rohkem finaali pretendente. Tänased favoriidid on Jüri Pootsmanni “Play” ja Grete Paia “Stories Untold”. Kõige ebatõenäolisem Eesti Laul 2016 finalist on Púr Múdd, kelle edasipääsu korral saaks neisse panustajad raha tagasi kümnekordselt.

Triobeti Balti riikide ja Venemaa turundusdirektor Kaido Ulejevi sõnul näitas esimene Eesti Laul 2016 poolfinaal, et rahva häälel on lõpptulemusele suur roll. “Esimese poolfinaali suurim üllataja oli Noorkuu, kelle edasipääsemisele julgesid panuseid teha vaid üksikud. Enim panuseid tehti Indrek Ventmanni edasipääsule, kuid tema finaali ei saanud. Würfli koefitsient andis talle küll esimese poolfinaali eel favoriidi staatuse, kuid finaalikoha saamiseks ei kogunud nad siiski piisavalt publiku hääli,” rääkis Ulejev, kes usub, et teises poolfinaalis on võitlus esiviisikusse saamiseks eelmisest rajum.

“Hetkel näitavad koefitsiendid, et finaalikoht on lisaks suursoosikutele käeulatuses I Wear* Experimentil, Gertu Pabbol ja Põhja-Tallinnal koos Jaagup Kreemiga, kuid just viimast kahte on ohustamas Anett Kulbin ja Meisterjaan, kellele koefitsiendid näitavad napilt finaalist välja jäämist, kuid nad omavad kindlasti tulihingelisi fänne. Otsustajaks saab taas publikuhääl,” kommenteeris Ulejev. “Kindlasti tasub endast kõik anda La La Ladies ning Púr Múdd lauljatel ning fännidel, sest tõenäoliselt teise poolfinaaliga nende selle aastane Eesti Laulul osalemine saab läbi,” lisas Ulejev.

"Eesti Laul" Jüri PootsmannTriobeti Eesti Laul 2016 teise poolfinaali edetabel on järgmine:

1. Jüri Pootsmann “Play”
2. Grete Paia “Stories Untold”
3. I Wear* Experiment “Patience”
4. Gertu Pabbo “Miljon korda”
5. Põhja-Tallinn ja Jaagup Kreem “Eiolemulolla”
6. Anett Kulbin “Strong”
7. Meisterjaan “Parmupillihullus”
8. Go Away Bird “Sally”
9. La La Ladies “Unikaalne”
10. Púr Múdd “Meet Halfway”

MuusikaPlaneedi lugejad on Púr Múdd’i finaali pääsemise osas siiski totaalselt teisel arvamusel – koguni 30,23% hääletanutest arvas, et neil on tänase poolfinaali parim laul.

Teiseks asetati gallupis Jüri Pootsmann (23,26%) ja kolmandaks Grete Paia (13,95%).

Edasi läks juba suuremaks rabelemiseks: 4.-6. kohta jagavad Go Away Bird, Põhja-Tallinn ja Jaagup Kreem ning Anett Kulbin.

Kohtadel seitse ja kaheksa on I Wear* Experiment ja Gertu Pabbo, üheksandal La La Ladies ja viimasel Meisterjaan.

Eesti Laul 2016 teine poolfinaal toimub täna (algus ETV-s kell 21:35) ning Eesti Laul 2016 võitja selgub suurejoonelisel kontserdil 5. märtsil Saku Suurhallis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.