VALMINUD ON VILJANDI VIBES’I VIDEO MARTEN KUNINGA JA MILJARDITE SINGLILE “MISTER PLEASE”

Miljardid

Viljandi Vibes sessioonil osalenud Marten Kuninga uue bändi Miljardid loole “Mister Please” on valminud muusikavideo. Lugu on salvestatud täiesti uues akustilises versioonis Viljandis raamatubaaris Romaan.

“Meie jaoks oli see pakkumine väga põnev ja omamoodi vajalik. Katsetasime selle loo originaalversiooni puhul palju elektroonilise muusika helide ja võtetega ning olime lindistamise lõppfaasis seda juba üle produtseerimas. Seega lindistades “Mister Please” akustilise versiooni saime me teha täpselt vastupidist – kasutades vaid nii palju instrumente, kui meil kätte ja jalgadesse jagus,” rääkis bändi kitarrist Raul Ojamaa video salvestamisest.

“Miljardid on meeletult hea bänd ja nad sobivad Viljandisse nii hästi, et nendega sessiooni salvestamine tundus meie jaoks suisa kohustuslikuna,” põhjendas bändivalikut Viljandi Vibes’i kommunikatsioonijuht Siim Ammon. “Kuigi seni oleme avaldanud vaid Viljandi bändide videoid, siis tahame näidata, et Viljandi Vibes’i sessioonidele ootame head muusikat kõikjalt Eestist,” lisas ta.

Viljandi Vibes’i tegevuseks on akustilistest live-sessioonidest muusikavideote tootmine uutele põnevatele artistidele. Uute muusikavideotega tahetakse toetada Eesti muusikatööstust, sealhulgas alustavate artistide turuletulekut ning edendada Eesti muusika eksporti.

Viljandi Vibes’ile saab ka Hooandja abil hoogu lisada, et projektile korralik tehniline baas luua.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.