VAATA VIDEOT: ANGUS ALUSTAB VILJANDIS UUSI VÕNKEID TÄIESTI TEISES VÕTMES!

angus7

Viljandi reggae-ska ansambel Angus tuli välja uue videoga viimase albumi nimiloole “Angus”. Tavapärase bändi ülesehituse asemel on poisid pannud kokku hoopis ootamatu akustilise lahenduse. Video on valminud Viljandis, uut Eesti muusikat tutvustava projekti Viljandi Vibes raames.

Viljandi Vibes’i tegevuseks on akustilistest live-sessioonidest muusikavideote tootmine erinevatele eesti artistidele. Osalevate muusikute hulgas on võrdselt nii värskeid kollektiive kui ka tuntumaid nimesid. Praeguseks on Viljandi Vibes juba üles võtnud erinevates põnevates Viljandimaa paikades viis videot ning tegijate eesmärk on välja anda igal kuul kaks uut videot. Uute muusikavideotega tahetakse toetada Eesti muusikatööstust, sealhulgas alustavate artistide turuletulekut ning edendada Eesti muusika eksporti.

“Projektiga tahame laiemale publikule anda aimu sellest erilisest ja loovast õhkkonnast, mis Viljandis valitseb, avaldades seda läbi uue hea Eesti muusika ning erinevate põnevate võttepaikade,” ütles Viljandi Vibes’i projektijuht Linda Liis Eek. “Me unistame sellest, et Eesti muusikutel oleks rohkem võimalusi oma muusikaga laia publiku ette jõuda. Video on tänapäeval tähtsaim meedium, kuid videoproduktsioon on kallis ja töömahukas ning paljudel alustavatel Eesti artistidel pole tavaliselt võimalust omale kvaliteetseid muusikavideosid toota. Siin tulemegi appi meie.”

Viljandi Vibes’i taga on MTÜ Viljandi Vibes, mille on loonud kuus Tartu Ülikooli Viljandi Kultuuriakadeemia tudengit. Viljandi Vibes’i leiab kodulehelt ning Facebookist.

Esimese video väljatulekuga alustab projekt ka Hooandja kampaaniat, et hooandjate abiga soetada endale puuduolev tehnika.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.