EESTI MUUSIKAAUHINDADE GALA ÕHTUJUHID ON KARL-ERIK TAUKAR JA LIIS LEMSALU

taukarjalemsalu1

Jaanuari lõpus Nordea kontserdimajas toimuva “Eesti Muusikaauhinnad 2016” galaõhtu juhid on Karl-Erik Taukar ja Liis Lemsalu.

Auhinnatseremoonial tunnustatakse 2015. aasta parimaid kodumaiseid artiste. Auhinnad jagatakse parimatele albumitele muusika eri valdkondades ning kuulutatakse välja aasta parim laul ja muusikavideo.

“Aasta 2015 on olnud väga meeleolukas. Tohutult palju on tehtud tööd, kaasa löödud erinevates projektides ning mis kõige tähtsam, lõpuks nägi päevavalgust ka minu kaasprodutseeritud minialbum “RULES”,” tõi välja Liis Lemsalu. “Kaasalöömine saates “Laula mu laulu” oli minu jaoks suureks inspiratsiooniks, mis nüüdseks on andnud mulle väga palju erinevaid mõtteid ja ideid edaspidiseks,” lisas laulja.

Karl-Erik Taukar peab oma 2015. aastat tormiliseks ja põnevaks. “Mulle jäävad seda aastat meenutama saatejuhtimise kogemus “Eesti otsib superstaari” projektist, tuuritamine mööda Eestimaad, “Laula mu laulu” ning muusikavideo filmimine mu viimasele singlile “Segased lood”. “Eesti muusikaauhindade galat juhtida on uhke tunne, eriti koos sellise plikaga nagu Liis Lemsalu,” ütles Taukar.

Suurejoonelisel galal astuvad üles käesoleva aasta silmapaistvaimad artistid, kes toovad publikuni just selleks õhtuks kavandatud erilahendustega etteasted. Pääsmed on müügil Piletilevis.

28. jaanuaril välja antavate Eesti muusikaauhindade nominendid ja võitjad valib välja muusikavaldkonna professionaalidest koosnev üle 100-liikmeline žürii.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.