JÜRI POOTSMANN: EESTI LAULUL OSALEVA LOOGA TULEB VEEL VAEVA NÄHA

Jüri PootsmannJüri Pootsmann, kellel ilmus esmaspäeval debüüt-EP, rääkis raadiole Uuno antud usutluses, et tema Eesti Laulu poolfinaalis osaleva loo “Play” avaldamisega läheb veel veidi aega.

Kuigi konkursile esitas ta enda arvates loost väga hea demovariandi, laulab ta siiski vokaali uuesti sisse ja ka muusika kallal tuleb veel kõpitseda. Lõpptulemust kuuleb tõenäoliselt detsembris.

Jüri andis intervjuu ka Vikerraadiole, kus rääkis oma esimese lühialbumi kohta, et sellel on viis lugu: neli uut pala + superstaarisaate võitja singel (“Torm”). Juba jaanuaris hakatakse aga täiesti uut materjali salvestama.

Nii bändimehi kui lugude autoreid soovitas lauljale tema plaadifirma Universal. Oma värske bändiga on Jüri seni esinenud vaid korra – Universali kontoripeol. Nii sel kui järgmisel nädalal toimuvad tal ansambliga proovid kuu lõpus toimuva plaadiesitluse jaoks.

Muudest tegemistest rääkis Pootsmann, et novembri lõpust aasta lõpuni esinevad nad Elina Borniga Salme Kultuurikeskuse muusikalises lavastuses “Tooma jõululegend” (esietendus sel pühapäeval) ning detsembri lõpus annab ta jõulukontserte koos Birgitiga.

Jüri Pootsmanni EP:

1. “Sadama peab” (Vaiko Eplik / Sten Sheripov)
2. “Nooled” (Vaiko Eplik / Sten Sheripov)
3. “Aga siis” (Sten Sheripov / Sten Sheripov)
4. “Ainult 1kord” (Sten Sheripov / Madis Aesma)
5. “Torm” (Kim W / Maian Kärmas)

Kuula Jüri singlit “Aga siis”, mille autor on Sten Sheripov ja mille kohta laulja ütles: “Värske ja teistmoodi muusika”:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.