JÜRI POOTSMANN AVALDAS DEBÜÜT-LÜHIALBUMI

Jüri Pootsmanni bänd

Täna ilmus superstaarisaate viimase hooaja võitja Jüri Pootsmanni esimene lühialbum koos fänniraamatuga.

Lühialbum sisaldab nelja uut lugu ning sai teoks koostöös Vaiko Epliku ja Sten Sheripoviga. Plaadilt leiab ka Spotify Eesti rekordi püstitanud superstaarisaate võidusingli “Torm”. Uue muusikaga kaasnevast fänniraamatust saab lugeda lavatagusest elust, Jüri ambitsioonidest ning sellest, mis noort lauljat inspireerib. 28-leheküljelisest intervjuu vormis raamatust leiab seni avaldamata pildimaterjali ning sõna võtavad muusikud, sõbrad ja fännid. Raamatu toimetas Kirke Ert.

“Kohati uskumatu mõelda, et on ilmunud plaat, kus saab kuulata minu häält, ja laule, mis on kirjutatud selliste kõvade meeste poolt. Muidugi ka see, et ilmub pisike raamat, kus räägin lähemalt endast. Üpris isiklik asi tuleb ja mina olen super-rahul,” avaldas Jüri Pootsmann.

Lühialbumit ja fänniraamatut esitletakse 29. novembril kell 17 kohvikus Sinilind, erikülaliseks on Elina Born. Jüri astub esimest korda suurele lavale koos enda äsja kokku tulnud bändiga, mille liikmeteks Joonas Mattias Sarapuu klahvpillidel, Siim Avango basskitarril, Pent Järve kitarril ja Hans Kurvits trummidel.

Kuula lugu “Aga siis” siit.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.