LIIS LEMSALU AVALIKUSTAS TANTSULISE MUUSIKAVIDEO

Liis Lemsalu

Lauljatar Liis Lemsalu avaldas tantsulise videosingli “Breaking the Rules”.

Lemsalu sõnul sündis “Breaking the Rules” tegelikult läbi peas viisijupiga ringi tiirlema hakanud väljendi “hmm hmm”, mis on loo vältel siduvaks jooneks ning mida on seal korduvalt kuulda. “Uuele singlile on andnud väga huvitavad kõlavarjundid produtsent Rob Stanley Montes ning sõnad kirjutati koostöös USA-s resideeruva Janne Saarega,” kommenteeris Liis, kes on ise ka laulu muusika üks autoritest.

“Breaking the Rulesi” video räägib klassidevahelisest keelatud armastusest ning on kohati ka ühiskonnakriitilise alatooniga. “Ekraanile tuuakse ootamatu lõpuga lugu armastuse keerdkäikudest, mille tulemuseks on olukorrad, kus inimesed ei oska enam realistlikult mõelda,” avas Liis video tausta.

Režissöör Sven Oltersi ning teiste andekate BFMi tudengite Risto Niilsi ja Ahto Nuuti käe all valminud video filmiti Tallinnas Vene Teatris oktoobrikuus. “Meil oli üks, kuid see-eest väga pikk võttepäev, mis tänu ülimalt lahedale tiimile ning headele abistajatele kujunes väga positiivseks ja huvitavaks ning oli puhas fun. Aeg kulges justkui omas rütmis, mil need tunnid suursuguse interjööriga Vene Teatris veetsime,” lausus Liis.

Videos näha olevat võib-olla et veidi intrigeerivat efektset tantsu toolidega saab päriselus laval näha Liis Lemsalu Show’s juba järgmisel reedel, 20. novembril IO Lounge’is toimuval heategevuslikul õhtul.

Loo muusika autorid on Liis Lemsalu ja Robert Stanley Montes, sõnad on kirjutanud Robert Stanley Montes ja Janne Saar.

Vene teatris filmitud video režissöör on Sven Olters.

“Breaking the Rules” on Liis Lemsalu teine singel peagi EPna ilmuvalt minialbumilt “Rules”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.