KONKURSILE “EESTI LAUL 2016” ON ESITATUD ESIMESED VIIS LUGU

Mart NormetKaheksandat korda toimuv “Eesti Laul” on saanud taas hoo sisse. Vana telemaja valvelaud Gonsori tänaval on vastu võtnud esimesed võistluslood.

“Poolfinaalidesse mahub 20 lugu, nii et 15 kohta on veel vabad,” on produtsent Mart Normet (fotol) heatujuline. “Tundub, et lähme samas rütmis kui varasematel aastatel – viis lugu kolm ja pool nädalat enne tähtaja kukkumist on hea algus!”

Tänavune lauluvõistlus ootab lugusid juba 2. novembriks ehk kuu aega varem kui eelnevatel aastatel. Tähtaja liigutamine varasemaks annab artistidele võimaluse rohkem oma loo ja lavalise numbriga tegeleda ning lugudel raadioeetris ka kauem kõlada.

Põhitingimused “Eesti Laulul” osalemiseks: esitatava laulu pikkus tohib olla kolm minutit, sõnad ega viis ei tohi olla avalikult kõlanud enne 1. septembrit 2015 ning kõik esitajad ja autorid peavad olema Eesti kodanikud või residendid. Täpne reglement on üleval siin.

Eelvoorus osalemiseks tuleb laul tuua hiljemalt 02.11.2015 kell 15:00 Gonsiori 27 valvelauda.

“Eesti laul 2016” ajakava:

2.11 – Laulude esitamise tähtaeg
13.02 – I poolfinaal
20.02 – II poolfinaal
5.03 – Finaal

“Eesti Laul” on suurim kodumaine lauluvõistlus ja aasta olulisim muusikasündmus, mille eesmärk on elavdada siinset muusikamaailma ja aidata kaasa Eesti popmuusika arengule. Kokku on “Eesti Laulule” seitsme aasta jooksul esitatud 1133 lugu.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.