DEMIE KIRJUTAB LOO “KUUM” TAGAMAADEST

Demie

DJ ja produtsent Demie ehk Raimo Ugast avaldas eelmisel pühapäeval oma blogi esimese postituse, kus kirjutas põhjalikult Epp Kõivu hittloo “Linn on minu” remiksi valmimisest. Täna saabus blogi teine postitus, milles Demie jagab mõtteid koostööst Janice’iga.

Nimelt saatis lauljatar Janice eelmisel sügisel Demie’le SoundCloudi kirja, et sooviks temaga koostööd teha.

“Olin skeptiline, kuid siiski otsustasin paari coverit ta kontolt kuulata. Kuule täitsa laulab ju, mõtlesin omaette. Hea küll, vaatame (või siis pigem kuulame). Saatsin talle ühe pooliku pala,” kirjutab Demie.

“Juba tunni pärast sain talt esimese demoklipi vastu. Mäletan, et telekast oli just “Baywatchi” kordus lõppenud ja ülevalt naabri lapsed rahunenud. Paras hetk kuulama hakata. Klipp oli väike, aga tubli (klipp, mitte dick!). Kuidagi vokaali kõla “töötas” sellel taustal. Sõnad mul mitte. Ehk siis potensiaali oli ja olin excited nagu väike laps. Tead, ma lähen tegelikult iga oma looga ekstaasi, aga arvan, et nii peabki olema. Vahel kuulan/kammin mitmeid tunde mingit sündimeloodiat, mis teinud olen. Fantaseerin, kuidas ma seda juba peol mängin, mis tundeid see kuulajais tekitab jne. Elan asju läbi veel enne, kui need reaalsuseks saavad. Pole ju mõtet avalikustada selliseid lugusid, mille kohta mõtled, et “ahh, ma ei tea, ei viitsi rohkem tegeleda ka, saadan laiali, äkki mängitakse kuskil või keegi reliisib”. Ei, nad ei mängi. Kui sa ise ei tunneta seda biiti, siis väga suure tõenäosusega ei tee seda ka teised. Muusika peab tulema Sinu seest, you know.”

Mis edasi sai ja kuidas looga “Eesti Laulu” konkursile kandideeriti, saab lugeda Demie blogist.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.