OTT LEPLAND LÄHEB DETSEMBRIS GERTU PABBOGA KONTSERTTUURILE

Ott LeplandTäna jõudis Piletilevi kodulehele info Ott Leplandi ja Gertu Pabbo detsembris toimuva kontserttuuri “Hingesugulane” kohta. Ühtlasi seisab teates, et sama nime kannab ka Oti järgmine singel.

Info kontsertide kohta:

“Eesti armastatud meeslaulja Ott Lepland ning noor ja andekas Gertu Pabbo astuvad üles koos keelpilliorkestriga Riivo Jõgi juhatusel, et tuua kuulajateni südantpuudutav ja võimas kontsertelamus.

Kontserdid kannavad nime “Hingesugulane” ning on inspireeritud Oti enda kirjutatud samanimelisest loost, mis on ühtlasi ka tema hetkel värskeim singel.

Kontserdid toimuvad 1. – 6. detsembrini kirikutes üle Eesti.

Kui Ott Lepland ei vaja Eesti inimesele tutvustamist siis Gertu Pabbo teab kuulaja-vaataja aga tõenäoliselt eelkõige saate “Eesti otsib superstaari” teise koha võitjana. Kes pole selle särava lauljatariga veel kohtunud, saab selleks suurepärase võimaluse detsembrikuiste kontserdite jooksul.

Lavapaari esituses tulevad ettekandele Ott Leplandi autorilooming, tuntud palasid eesti muusikaparemiku kullafondist ning ka kaunimad talve- ning jõululaulud.

Kontserditele lisab kindlasti eripära ja suurejoonelisust artiste saatev keelpilliorkester Riivo Jõgi juhatusel.

Ott Lepland sõnab: “Iga noore artisti ja helilooja jaoks on alati suurim kompliment, kui tema loomingut esitab võimalikult suur ja jõuline koosseis. Tavatingimustes nii suure kollektiiviga esinemine pole enamjaolt teostatav ja seetõttu ongi antud kontserdid minu jaoks tõeliselt kaalukad ning olulised. Vastutus ühest küljest kuulaja ja teisalt orkestri ees…
Ootan eelseisvaid ülesastumisi suure ootusärevusega ning olen kindel, et neist saavad minu muusiku teel need kontserdid, millele ma ise, ning usutavasti ka kuulajad, jäävad alatiseks tagasi vaatama kui millelegi väga erilisele.”

Kontserdid "Hingesugulane"Kontserdid “Hingesugulane” kirikutes üle Eesti:

1.12 – Tartu Jaani kirik kell 19.00
2.12 – Rakvere Kolmainu kirik kell 19.00
4.12 – Tallinna Kaarli kirik kell 19.00
5.12 – Tori Sõjameeste kirik kell 18.00
6.12 – Viljandi Pauluse kirik kell 18.00

Piletite müük algab 1. oktoobril kell 12:00. Pääsme hind 5. oktoobrini (kaasa arvatud) kõigile 14 eurot, alates 6. oktoobrist tavapilet 17 eurot, õpilastele, tudengitele, pensionäridele 15 eurot. Kuni 7-aastased lapsed (k.a) saavad kontserdile tasuta.

Lisainfo:
Kestus 75 min.
Ligipääs ratastooliga puudub.
Pildistamine/ filmimine ei ole lubatud.”

Link Piletilevi lehele

Lepland kirjutas augusti lõpus MuusikaPlaneedile, et tema järgmine singel ilmub oktoobri teises pooles ning võimalik, et koos muusikavideoga.

Praegu Tais uut telesaadet salvestav laulja jõuab kodumaale tagasi järgmisel nädalal.

2 kommentaari

  1. 3. nov. 2015 @ 16:42

    […] Ott ning teda saatev kitarrist Kristjan Kaasik kannavad sel õhtul ette nii uue singli albumilt “Siinpoolne” kui ka loomingut Oti varasemast repertuaarist. Koos Otiga astub lavale ka Eesti otsib superstaari eelmise hooaja teise koha võitja Gertu Pabbo, et anda eksklusiivne eelvaade nende ühisele detsembris toimuvale kirikukontsertide sarjale. […]

  2. 5. nov. 2015 @ 16:19

    […] Erikülalisena astub laval üles ka Gertu Pabbo, kellega koos asub Ott detsembrikuus ka kirikukontsertide ringreisile. […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: