ESTIN JA HOVERY COVERY TEEVAD COMEBACK’I

EstinMöödunud sajandi üheksakümnendate alguses ja keskpaigas Eesti tantsusaale hullutanud Hovery Covery teeb comeback’i – Estin ja uuendatud koosseisus kunagine tippbänd andsid välja uue singli nimega “Täna ja siin”.

Hovery Covery nautis suurt populaarsust möödunud sajandi üheksakümnendate keskpaigas, kui edetabelite tippe hõivasid nende hitid “Ära jahtu”, “Kaks me kaks”, “Puudutus”, “Kaks säravat silma”, “Võõra linna tuled” ja mitmed teised. Bänd lõpetas aktiivse tegevuse selle sajandi alguses, mil Estin tegutses mõnda aega sooloartistina.

Pärast mõningast vahepausi ja avalikkusest eemalolekut on bändi esisolist Estin otsustanud teha uuenenud koosseisus kunagise menubändi comeback’i, mille esimeseks linnukeseks äsja välja antud singel “Täna ja siin”. Loo muusika on kirjutanud Peeter Kaljuste, kes ühtlasi loo produtsendiks. Sõnade autoriks on Kersti Kuusk.

MuusikaPlaneedile kommenteeriti, et lisaks sellele, et vanad lood on üle lauldud, salvestati ka kaks uut lugu. Estiniga musitseerivad Tony Lindret ja Peeter Kaljuste.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.