OTT LEPLANDIL KÄSI KIPSIS

Ott LeplandOtt Lepland oli külas Raadio Uuno hommikuprogrammis, et rääkida laupäeval Tallinna Lauluväljakul toimuvast filmimuusika kontserdist. Ühtlasi selgus, miks on lauljal nädal aega käsi kipsis olnud. 

Ott selgitas, et lõi hiljuti ära parema käe väikese sõrme kõõlusluu, mis on nüüd täiesti puruks. Kips on peal olnud nädal aega, neli nädalat on veel minna.

“Klaverimänguga on nüüd ka kuskil kümneks nädalaks kriips peal,” märkis Lepland. Seetõttu aitab teda praegu kontserditel hädast välja klahvpillimängija Tarvi Kull. “Ükski kontsert selle väikse kipsi pärast ei kannata,” lubas laulja.

Selgus, et sügisel sõidab Ott ühe telesaate tõttu Eesti taipoksi koondisega Taisse. “Saate formaat on, et ma teen nendega koos seal trenni, aga plaanid nüüd natuke muutusid – lähen hetkel saatejuhi rolli sinna etendama. Tulevikus tuleb ehk üks reis sinna uuesti ette võtta – et kui käsi on terve, teha see treeningperiood ka kaasa.”

Ott Lepland

Ott Lepland

Laupäeval, 5. septembril näeb Otti Tallinna Lauluväljakul, kus toimub filmimuusika suurkontsert. Lisaks temale astuvad seal veel üles Koit Toome, Maarja-Liis Ilus, Gerli Padar, Karl-Erik Taukar ja Eesti Noorte Sümfooniaorkester.

Kontserdil tulevad esitusele lood sellistest legendaarsetest filmidest nagu James Bond, Star Trek, Batman, Simpsonid, Nu pogodi!, Austin Powers jne. Otile endale sümpatiseerivad väga mõned lood James Bondi soundtrackilt, näiteks Paul McCartney “Live and Let Die”.

Kohe peale kontserdi lõppu hüppab Lepland autosse, et jõuda kesköise praami peale, mis viib teda Saaremaale, kuna üles on vaja astuda ka Club Privilege’is.

Lõpetuseks ütles laulja, et annab umbes kuu aja pärast välja oma järgmise singli plaadilt “Siinpoolne”. Mis lauluga täpsemalt tegu on, ta ei paljastanud: “Ma arvan, et ma veel loo nime ei hakkaks avaldama.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.