MARI-LIIS RAHUMETSAL TULI VÄLJA UUS SINGEL “SÜGAVIKUS LAIUB KÕRGUS”

MariliisAastaid tagasi Eesti tantsumuusika tipus figureerinud lauljanna Mari-Liis Rahumets avaldas üle pika aja uue singli, mille nimeks “Sügavikus laiub kõrgus”. Tegu on ilmselt juba ammu salvestatud looga, kuna sellel teeb kaasa kitarrist Laur Joamets, kes täpselt aasta tagasi Ameerikasse elama ja musitseerima läks.

Lugu erineb lauljanna eelnevast, põhiliselt tantsumuusika valda kuulunud repertuaarist. Laulu muusika on kirjutanud Avo Laanemaa, sõnad Silja Murel. Esitajaks on ansambel Avarsus koosseisus kitarrist Laur Joamets, klahvimängija Rain Rämmal, trummar Jaanus Tüli ja basskitarrist Avo Laanemaa.

“Juhus viis kokku muusikalise kollektiiviga Avarsus, kes pakkus koostööd ning selle tulemuseks ongi äsja avaldatud laul “Sügavikus laiub kõrgus”,” kommenteerib Mari-Liis uut singlit. “Ma ei ole pikemat aega enam popmuusikaga tegelenud. Pole ka otseselt vajadust tundnud, sest olen saanud tegeleda väga lahedate projektidega, nagu näiteks muusikal “Helisev muusika” jt. See laul aga kõnetas mind, mulle meeldib selle kulgemine. Loodan, et ka teile!“

Värske singel on salvestatud Jaanus Tüli stuudios. Masteringi teostas Glen Pilvre, miksis Peeter Kaljuste. Omapoolse kommentaarina lisas Peeter, et tal on Mari-Liisi üle, kes on leidnud oma repertuaari hea loo hoopiski uues stiilis, hea meel. Peeter loodab, et sellest loost saab noor lauljatar uut inspiratsiooni ning tema esituses kuuleme lähiajal veel nii mõndagi põnevat: “Võtsin loo miksimise ette, kuna tundus üle tüki aja väga lahe lugu. Lisaks on kitarrid sisse mänginud nüüd juba Ameerikas väga kuulsaks saanud Laur Joamets, edu tallegi seal!”

Mari-Liis on seni end Eesti tantsumuusikat nautiva publiku südamesse laulnud hittidega “II dimensioon” ja “Mis tegema nüüd pean”.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.