SUPERSTAARID BIRGIT JA JÜRI ÜHENDAVAD SUVETUURIKS JÕUD

Birgit ja Jüri

“Eesti otsib Superstaari” esimese hooaja võitja Birgit ja viimase hooaja võitja Jüri Pootsmann on pannud jõud ja laulud kokku ning lähevad ühisele kontserttuurile.

“Birgitit ma enne superstaari saadet ei tundnud, kuid nüüd kui see idee ühiseid kontserte teha välja pakuti, oleme avastanud, et muusikaliselt sobime väga hästi kokku. Oleme ka mõlemad Raplamaalt pärit – ju ka ühisest kandist pärit juured aitavad meil ühise keele leida,” rääkis Pootsmann.

Birgit lisas, et Jüriga koos muusikat teha on suurepärane. “Kontsertidel laulame enamjaolt eestikeelseid lugusid, saatjaks meie head sõbrad Peter Põder kitarril ja Charles Aron Zobel akordionil, klaveril ja ukulelel. Esitusele tuleb nii minu repertuaarist pärit lugusid, kui Jüri viimane singel “Torm” ja superstaari saatest läbi käinud muusikat. Kuid võtame ette ka Jaan Tätte, Mahavoki kui ka Jaak Joala lauldud laule,” rääkis Birgit.

Kontserdid toimuvad:

21.08 Viimsi Püha Jaakobi kirik
23.08 Haapsalu kuursaal
24.08 Viljandi Sakala keskus
25.08 Raikküla mõis
26.08 Pärnu Ammende Villa aed
27.08 Tartu Jaani kirik
28.08 Kuressaare Arensburg Boutique Hotel & Spa
30.08 Tallinna botaanikaaed

Kontsertide algus kell 19.00.

Pääsmed müügil Piletilevis.

1 vastus

  1. 18. aug. 2015 @ 23:33

    […] ilmumise kuupäeva ei ole veel paika pandud, rääkis Jüri, kellel algab reedel kontserttuur koos superstaarisaate esimese võitja Birgit Sarrapiga (endine Õigemeel, […]

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.

%d bloggers like this: