NOOR LOOTUSTANDEV PÄRNUMAA MUUSIK FREDERIK KÜÜTS AVALDAS ESIKSINGLI “NOT TODAY”

Frederik Küüts

Pärnumaalt pärit 16-aastane Frederik Küüts on pool oma elust pillimängu ja laulmisega tegelenud ning nüüd on valmis saanud noormehe esimene singel “Not Today”.

Lugu on salvestatud koostöös Erko Niiduga ja loos mängivad Karl Birnbaum, Johannes Eriste, Martin Mänd ning Laura Junson. Järeltöötlus José Diogo Nevesi poolt.

Frederiku sõnul oli singli tegemise protsess pikk, kuid ta on lõpptulemusega rahul: “Singel “Not Today” on kirjutatud eelmise aasta lõpus. Esialgne lindistamine toimus märtsis, kus lindistasime lihtsalt kitarri ja vokaali ning minu lauluõpetaja Laura Junson laulis peale ka teist häält. Siis jäi demo mitmeks kuuks seisma ja kui vaikselt kindlamaks saanud koosseisuga tekkis tahtmine lugu lindistada, võtsime selle loo aluseks ja lindistasime sinna peale tšello, cajoni, bassi ja shakerid. Seejärel lindistasime üle veel vokaalid ja veel kord ka tšello. Esialgsest demost oli lõpuks alles ainult kitarr. Juulis läks lugu järeltöötlusesse ja jõudis lõpuks avalikkuse ette sellisel kujul nagu seda kõik YouTube’ist täna kuulata saavad.”

Frederiku tegemistel saab silma peal hoida tema Facebooki lehel.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.