TRAFFIC AVALDAS MUUSIKAVIDEO VÄRSKELE SINGLILE “SEKUNDIGA”

Traffic

Ansambel Traffic on välja tulnud uue singliga “Sekundiga”, mille muusika autoriks on Stig Rästa ning sõnade autoreiks Stig Rästa ja Silver Laas.

“Võib öelda, et tegu on kaua tehtud kaunikesega,” sõnas Silver Laas. “Oleme uue singliga juba mõnda aega vaeva näinud ja tundus, et nüüd see ilma videota välja anda oleks igav,” lisas laulja. “Otsustasime esmaspäevases bändiproovis, et see video võiks olla just selline nagu ta on,” ütles ta.

“Oleme lugu juba paar korda esitanud ja tundub, et rahvale meeldib,” ütles Trafficu kitarrist Stig Rästa. “Kõik peale montaaži on tehtud bändisiseste jõududega vaid kolme päevaga. Loodame, et rahvale saab see video sama südamelähedaseks kui meile,” lisas ta.

Lisaks Trafficule teevad videos kaasa (esinemise järjekorras): Kerli Kivilaan, Uku Suviste, Hanna-Liina Võsa, Kristjan Kasearu, Jüri Pootsmann, Taavi Paomets, Märt Avandi, Grete Paia, Lenna Kuurmaa, Ivo Linna, Getter Jaani, Eda-Ines Etti, Karl-Erik Taukar, Liis Lemsalu, Eric Kammiste, Jaagup Kreem, Tanja Mihhailova, Kristel Aaslaid, Joosep Järvesaar, Anti Kobin, Jaan Pehk, Mikk Mäe, Kaire Vilgats, Maarja-Liis Ilus, Teele Viira, Ott Lepland, Piret Järvis, Tanel Padar, Elina Born, Harry Kõrvits, Laura Remmel, Hannes Võrno, Tomi Rahula, Rolf Roosalu ja Rene Puura.

Lähiajal saab uut lugu live-esituses kuulda StarFM tuuril, kus Traffic esineb koos 2 Quick Starti, Birgit Sarrapi ja Getter Jaaniga.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.