KUULA K.O. BIGROCKI LUGU “ALIVE”

Keijo Suurkivi

Keijo Suurkivi aka K.O. BigRock on koos Alicia Renee’ga andnud välja uue kuuma singli “Alive”.

Keijo kirjutas MuusikaPlaneedile:

“”Alive” on lugu, mille keskmes ma kirjeldan oma unistuste elluviimist läbi Lucid Dreaming‘u võtme. Aeg, mil sul on võimalik hetke mõjutada nii nagu sa tahad. Nagu öeldakse “the world is your oyster”. Hetkel kui sa ärkad, on maailm tunduvalt raskem ja alati leidub inimesi, kes tahavad sind tõusmisel alla tirida. Kõik ei ole nii nagu tundub ja sellepärast peab elama mentaliteediga, et ka avatud silmadega saab oma tahtmist ellu viia.

Loo esimene pool sai kirjutatud 2013. aasta suvel täiesti teisele instrumentaalile ja sellest tuli ka inspiratsioon. Praeguse loo instrumentaal on produtseeritud Saksa naisprodutsendi Evelution Beats’i poolt koostöös Alicia Reneega, keda on ka siis refräänis kuulda. Alicia on tänaseks teinud kümneid refrääne Evelution’i intrumentaalidele, mis aitavad artistidel oma loominguid rahvale tuua pehme ja meloodilise tooniga. Praeguseks on Alicia Renee’st saanud Jay Z RocNation’i laulukirjutaja.

“Alive” on instrumentaalilt juba oma 2+ aastat vana,  aga see meloodia ja refrään lihtsalt kutsusid mind siia peale kirjutama ja olin üllatunud kui hästi minu eelnevalt kirjutatud sõnad siia sobisid – saatus või siis avatud silmadega unistamine, seda näitab juba tulevik.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.