PÕRKEPUNKARID NUMBER Ö’ST AVALDASID AKUSTILISE EP TÄISPIKA JÄMMIVIDEOGA

Number Ö

Number Ö värske EP pealkirjaga “PÕHUPUNK” sisaldab akustiliseks tsillitud, juba tuntud lugusid bändi varasalvest.

Isand Karp rääkis EP sünnist järgmist: “Lükkasime naturallidelt tolmu maha, lammutasime trummid algosadeks ja haarasime nurgast lõõtsa, et NUMBER Ö hitid uues kuues sõpradeni tuua. Ideed selles suunas liikusid juba mõnda aega, nüüd siis jõudsime ka teostuseni.”

Number Ö "Põhupunk"Kampa võeti taaskord fotograafist sõber Attila Paris, kes kogu selle simmani filmile jäädvustas. Eelnevalt on koostööd tehtud juba kahel korral. “Klapp Attilaga on olnud sedavõrd hea, et järgmiste videote ideed juba ootavad oma järjekorda,” jätkas Isand Karp.

Suve jooksul saab akustilise kavaga NUMBER Ö’d kuulda ja näha mitmes erinevas paigas. Trummarist asjaajaja P. Jaan vihjas: “Paari kohaga on juba kuupäevadest juttu olnud. Kui asjad paika loksuvad, anname kindlasti teada.” Samas on bändil plaanis esinemispaiku ka käigu pealt välja valida, nö bussiaknast. “Kui ilm soosib ja koht mõnus tundub, võtame pillid välja ja paneme kohalike jalad tatsama,” lisab P. Jaan.

Põrkepunkareid saab järgmisena esinemas näha 10. juulil Rutja lennuväljal juba üheksandat korda toimuval motoüritusel SMASH. Tegemist on ainsa streetfighterite ja stuntriderite motokokkutulekuga baltimaades, mis rõhub aktiivsele tegevusele. “Ega meiegi siis saa rahulikku simmani tsiklimeestele pakkuda. Seal teeme ikka korralikku elektriseeritud kütet,” muigas Isand Karp.

JIIIHAAA!!!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.