KOIT TOOME TÄHISTAB ÕLLESUMMERIL 20. LAVA-AASTAT

Koit Toome

Koit Toome tähistab 4 .juulil oma 20. lava-aastat suurkontserdiga Õllesummeri pealaval. “20 aastat laval” toimub täiendatud koosseisus ning külalisesinejatena teevad kaasa Maarja, Sarah, Getter Jaani ja Jaanus Saks.

“Õllesummeri pealava annab võimaluse teha kontsert suurelt ja võimsalt,” ütles Koit Toome. “Lisaks külalistele seon programmi ka “Su nägu kõlab tuttavalt” ja “Laula mu laulu” pärle,” lisas artist. “See on teatud mõttes retrospektiiv ja mõnus rännak läbi nende 20 aasta – kõike on ju olnud – Code One, Eurovisioonil osalemine, siis esimene sooloplaat, muusikalid ning uus hingamine alates albumist “Kaugele siit”,” seletas Koit.

Laulja lavatee algas 1995. aastal ansamblis Code One. Pärast koosluse lagunemist alustas Koit Toome soolokarjääri. 1998. aastal esines ta Eurovisioonil lauluga “Mere lapsed”. 1999. aastal ilmus Toome esimene sooloplaat. Teiseks stuudioalbumiks oli duettide kogumik “Puudutus” ja 2007. a. ilmus album “Allikas”.

Artist on osalenud mitmetes muusikalides nagu “Hüljatud”, “West Side Story”, “Miss Saigon” jt. 2007. aastal osales Koit populaarses telesaates “Tantsud tähtedega” võites publiku lemmiku auhinna. 2013. aastal võitis laulja telesaate “Su nägu kõlab tuttavalt”. 2010. aastal ilmus Koidu suure populaarsuse saavutanud album “Kaugele siit”.

1.-4. juulini Tallinna Lauluväljakul toimuva Õllesummeri pääsmed müügil Piletilevis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.