OTT LEPLAND ANDIS VÄLJA ALBUMI “SIINPOOLNE”

Ott Lepland

Täna, 21. mail ilmus Ott Leplandi stuudioalbum “Siinpoolne”, mida esitletakse kell 21 Tallinnas asuvas Butterfly Lounge’is.

Ott LeplandTegu on Oti neljanda stuudioalbumiga, millelt on ilmunud neli singlit. Hilisem neist kannab nime “Iga päev” (kuula artikli allosast).

Leplandi eelmine plaat, “Öö mu kannul käib”, ilmus kaks ja pool aastat tagasi ning Ott ütles täna usutluses raadiole Elmar, et peale selle ilmumist hakkas tal juba peas kerima mõte uue albumi osas.

“Et raud kuum hoida, tuleb kogu aeg produktiivne olla,” jutustas laulja. “Aga [plaadi “Siinpoolne”] teostamiseni jõudsime kuskil pool aastat tagasi, kui me istusime oma mänedzmendiga maha ja hakkasime täpsemalt graafikut paika panema.”

Ott LeplandHelikandjal on 11 lugu, millest kaheksa on Ott ise viisistanud. Trummar Kaspar Kalluste poolt on kirjutatud kaks laulu ning pala “Ajaga võidu” initsiatiiv tuli bassimehelt Viljar Normanilt.

Sõnade osas tulid Otile appi Aapo Ilves, Kaspar Kalluste ja Taavi Paomets. “Sõnad tulevad mul oluliselt raskemalt kui viis,” tunnistas Lepland.

Kuna laulja eelmised albumid on olnud fotopõhised ning nendel on näha Oti nägu, siis seekord otsustati lihtsama, graafilise kujunduse kasuks.

“Lihtne lahendus, aga ma usun, et jääb kohe silma,” arvas Lepland.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.