ANSAMBEL GRETAGRUND KUTSUB KONTSERDILE NING VALMISTUB DEBÜÜTPLAADI VÄLJAANDMISEKS

Gretagrund

Uudne koosseis Eesti jazzimaastikul – ansambel Gretagrund kutsub pühapäeval, 24. mail toimuvale kontserdile, kus kõlab ansambli pianisti Britta Virvese ja laulja Maarja Aarma eestikeelne looming.

2014. aasta kevadel tegevust alustanud Gretagrundi looming on saanud inspiratsiooni jazzist, koorimuusikast ja rock-muusikast. Ansambli muusikas leiab heledaid ja tumedaid värve, elu põnevaid seiku ja juhtumisi. Muusika on põimitud kokku eestikeelsete originaaltekstidega ning improvisatsiooniga.

Gretagrund koosneb kaheksast Eesti muusikust – laulja Maarja Aarma, pianist Britta Virves, bassist Mihkel Mälgand, trummar Tõnu Tubli, kitarrist Madis Meister ning taustalauljad Mirjam Dede, Mari-Liis Aljas ja Linda Kanter. Ühises tihedas koostöös vormub lugude lõplik kõla ja terviklikkus. Ansambel on esinenud erinevates jazziklubides üle Eesti, viimane suurem ülesastumine toimus festivali Tallinn Music Week raames jazzi showcase’il.

Pühapäevasel muusikalisel õhtul esitab Gretagrund lugusid sügisel ilmuvalt debüütplaadilt “Püsimatu hing”. Plaadi salvestamine on täies hoos ning projekti saab Hooandja kaudu toetada 26. maini. Kontsert algab kell 19:00 jazziklubis Philly Joe’s (Tatari 4, Tallinn). Pileteid müüakse kohapeal hinnaga 5€ ja 3€ (õpilane).

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.