HANNA-LIINA VÕSA ESITLEB LASTELAULUDE PLAATI “MIKI MEREHÄDAS”

Hanna-Liina Võsa

Muusikute trio Hanna-Liina Võsa, Marek Talts ja Marti Tärn esitlevad lastelaulude plaati “Miki merehädas”, kuhu on koondatud armastatud laulud ETV lastesaadetest ning Hanna-Liina Võsa lapsepõlvest.

Esitluskontsertidel räägib Hanna-Liina lisaks laulmisele põnevaid lugusid oma lapsepõlvest ning kontserdil kõlavatest lauludest.

“Mõni aasta tagasi esinesin lastelaulude kavaga Piip ja Tuut mängumajas ning pärast seda kontserti tekkis minus suur tahtmine kava edasi arendada ning ka plaadile talletada, sest lastega saadud vahetu kontakt oli väga inspireeriv ja eriline,” selgitab Võsa plaadi tegemise tagamaid pressile saadetud teates. “Miki merehädas” plaadi tegemist innustasid ka Hanna-Liina sõbrannad, kel hiljuti pisipere tekkinud. “Mu head sõbrannad, kes olid äsja emaks saanud, hakkasid mulle peale käima, et ma midagi väikeste laste jaoks salvestaks, mida neil oleks ka tore kuulata ning sõbrannade käsk on mulle kohustuseks,” meenutab Võsa plaadi tekkelugu.

Hanna-Liina Võsa“Miki merehädas” on mõnusaks kuulamiseks nii lastele kui ka lapsevanematele, sest plaadil kõlavad krutskeid täis laulud, mis annavad ideid uuteks põnevateks mängudeks, aga ka rahulikud unelaulud, mis aitavad puhata, kui päeva mängud on saanud mängitud.

“”Miki merehädas” plaat on pühendatud minu esimese lauluõpetaja Ave Kumpase austuseks ja paljude laululaste, sealhulgas minu teleema, Eve Viilupi, mälestuseks,” sõnab Võsa. Lisaks Hanna-Liinale laulavad plaadil ka Märt Avandi, Liisi Koikson ja Klara Mägi.

Plaat ilmub lastekaitsepäeval, 1. juunil.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.