EPP KÕIV ANNAB VÄLJA DEBÜÜTALBUMI “HEAS MÕTTES” JA AVALDAB SINGLI “GLIMPSE OF GREATNESS”

Epp Kõiv

Veel sel nädalal avaldab Epp Kõiv plaadifirma Insomniac Records alt oma debüütalbumi “Heas mõttes”.

Epp Kõivu esimesel sooloalbumil on 12 lugu, mida võib pidada eklektiliseks popmuusikaks. Plaadil leidub mõjutusi nii souli, downtempo ja triphopi valdkonnast, jazzi ja hiphopi juurest ning kuulda võib ka kergemalt gruuvivat poppi.

Lugude sõnade autoriteks on Kaarel Rundu ja Mikk Siemer, kellest viimane on koos Lauri Tähega loonud ka plaadil kõlava muusika.

Epp Kõiv, kes sai 2014. aastal loo “Linn on minu (Demie remix)” eest pärjatud erinevate muusikaauhindadega (Aasta raadiohitt, R2 uus tulija), ütleb, et plaadilt kostuv materjal on nimetatud loost küll erinev, kuid temale kõige iseloomulikum muusika.

Albumi ilmumist tähistab Epp inglisekeelse laulu “Glimpse of Greatness” avaldamisega. Tegu on neljanda raadiosingliga albumilt. Varasemalt on avalikkuse ette jõudnud “Vintage afäär”, “Seiklus” ja “Kuldne”.

Albumi esitluspidu toimub 30. mail Tallinnas, lokaalis Kivi Paber Käärid, kus Epp astub lavale koos neljaliikmelise bändiga. Loomulikult saab kohapealt ka plaati soetada ja nautida bändi üllatavaid tõlgendusi albumi lugudest. Heas mõttes.

Epp KõivHelikandja “Heas mõttes” laulude nimekiri:

01. Kohviplekid
02. Kookon
03. Vintage afäär
04. Seiklus
05. Kuldne
06. Dummy
07. Terve suve maal
08. Kaunis võitlus
09. Glimpse of Greatness
10. Asfaldikangelased
11. Getaway
12. Ilmad

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.