SELLISED NÄEVAD VÄLJA EPP KÕIVU, OTT LEPLANDI JA TANEL PADAR & THE SUNI UUTE PLAATIDE ESIKAANED

CD-dViimaste päevade jooksul on avaldatud Epp Kõivu, Ott Leplandi ja Tanel Padar & The Sun’i peagi ilmuvate albumite esikaaned.

Epp Kõiv “Heas mõttes”:

Kauamängivalt leiab tõeliselt värvikireva žanriassortii, taustu ja meeleolusid on mõjutanud nii jazz, downtempo ja hip-hop kui ka elektrooniline tantsumuusika, alternatiivpopp ja palju muud. Raadiohitti “Linn on minu” helikandjalt, mille täpne ilmumisaeg on hetkel teadmata, ei leia.

Epp Kõiv

Ott Lepland “Siinpoolne” (Ilmumisaeg: 21. mai):

Ott on öelnud, et tema uus viisiketas on suvine ja kerge olekuga popmuusika album.

“Plaadilt võib leida lugusid nii tantsulisema ja rõõmsameelsema tooniga kui ka mõtlikumaid ning ballaadilikumaid palasid. Kindlasti on uus plaat teistsuguse ilmega, kui varasemad, ning võtab kenasti kokku minu ja mu bändi tänase olemuse laulukirjutajatena.”

Ott Lepland

Tanel Padar & The Sun “Ma näen sind” (Ilmub juunis):

Tegu on bändi viienda albumiga pärast viieaastast pausi.

“Meie uus plaat on kantud motiivist “tagasi juurte juurde”, räägib bändi laulja Tanel Padar. “Seda tähenduses, et korraldasime ühe hea vanakooli bändilaagri, saime kokku mittetöises ja vabas õhkkonnas, keerasime võimud põhja ja lihtsalt lasime muusikal tulla. Tulemuseks on see, mida me kõige rohkem teha tahame ja oskame – hea minekuga ja mõnus rockmuusika”.

Lisaks on tegemist The Sun jaoks veel märgilise aastaga: nimelt nägi 10 aastat tagasi ilmavalgust bändi esimene album “The Greatest Hits”.

Tanel Padar & The Sun

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.