INNERSOUND AVALDAS OMA DEBÜÜTPLAADI ESIKSINGLI

Innersound

Noortebänd 2014 võitja ansambel Innersound avaldas oma peatselt ilmuvalt esimeselt albumilt singli ning annab täna selle esitlemiseks kontserdi.

Ka Tartu kultuurikandja laureaadiks pälvitud ansambel avaldas täna oma tulevaselt debüütalbumilt esiksingli “Surrounded By Serenity”. Vaatamata sellele, et kollektiivi esimene stuudiokülastus toimus 2014. aasta märtsis, mil salvestati lugu “The Sky is Shutting Me Down”, on dream-pop-, soul- ja psühhedeelsete mõjutustega jazz-muusikat viljelev kooslus tegusalt nokitsenud oma esimese kauamängiva kallal alates eelmise aasta septembrist.

Kollektiiv sai alguse vokalisti Elina Hokkaneni sahtli põhja kogunenud ideedest ja muusikast, mis tiksus enda sees ja ootas ellu äratamist. Jõuline lüürika koos maitseka harmooniaga sai endale nimeks Innersound. Album on ilmumas 2015. aasta juunis ning esitluskontserte on oodata nii Tallinnas kui Tartus.

Singli “Surrounded By Serenity” eksklusiivne esitluskontsert toimub juba täna Mailaulu festivali raames Tartus Genialistide klubis.

Kollektiiv:
Elina Hokkanen – vokaal
Johannes Laas – kitarr
Karl Tammaru – basskitarr
Jan Kulbin – trummid

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.