LENNY LAVIDA SAI VALMIS TANTSULOO “BRING THE VIBE”

Lenny La Vida

Tantsumuusikat viljelev Lenny LaVida, kes on teinud lugusid paljudele Euroopa artistidele, ühendas seekord jõud Jamaikal sündinud reggae laulja Kenton Emanuel Matthews ehk Ken Seriousiga. Ühiselt sündis lugu “Bring the Vibe”.

“Loo esimene algus oli umbes aasta tagasi, kui tegin esimese instrumentaalidemo ning ei osanud sellega esialgu midagi peale hakata,” rääkis Lenny LaVida. “Paar nädalat hiljem meenus mulle aga Ken ning võtsingi temaga üle pika aja ühendust. Taust meeldis talle väga ja ta tegi sinna suhteliselt kiiresti esimese demo koduse mikriga,” lisas ta.

Lõplik vokaalisalvestus toimus New Yorgis ning nii sündiski lugu “Bring the Vibe”, mis tänaseks on kõlanud pikka aega juba ka Tre Raadios. Nüüd on lugu saadaval ka YouTube’i keskkonnas.

Ken Serious on väga pika staažiga reggae laulja, kes on sündinud Jamaikal Manchesteri kihelkonnas. Varajases nooruses laulis ta folki ning hiljem viisid tollele saarele kohaselt tegemised reggae muusika ning plaadikeerutamiseni Jamaika mitmetes tuntud soundsystemites. 1987 avaldas Ken oma esimese singli pealkirjaga “Gone a Sea” Sleng Don nimelise plaadifirma alt oma tollase esinejanimega Captain Kenterus. Aastate jooksul on ta esinenud mitmetel kontserttuuridel Jamaikal ja Põhja-Ameerikas. Hetkel elab ja tegutseb Ameerika Ühendriikides Atlantas.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.