OTT LEPLANDI “IGA PÄEV” JÕUDIS YOUTUBE’I

Ott Lepland

Full House Agency laadis täna veidi enne keskpäeva YouTube’i üles Ott Leplandi singli “Iga päev”, mida laulja esitles esmaspäeva õhtul ETV “Ringvaates”.

Loo viis on pärit Leplandi enda sulest ja sõnad on kirjutanud Aapo Ilves, kellega Leplandil on ka varasemalt olnud viljakas koostöö.

Ott Lepland ütleb loo kohta, et see on suviselt helge ning mõnus, mis kandub edasi nii loo viisis kui ka sõnades ning on inspireeritud nii uue suve ootusest kui ka eelnevate suvede mälestustest.

“Kui ma selle viisi kirjutasin, oli minu jaoks kohe selge, et tegemist võiks olla lauluga, millel on suvine sisu. Selleks pöördusin oma hea sõbra ja tuttava Aapo Ilvese poole, kes on ennegi minu mõtteid laulusõnadeks seadnud ja tulemuseks sai uus laul nimega “Iga päev”. Kuna selle aasta kõige soojemad ja päikselisemad ilmad on varsti ukse ees, on just praegu paras aeg üks helge lugu välja anda!”.

Oti uus stuudioalbum “Siinpoolne” ilmub ülejärgmisel neljapäeval, 21. mail ja seda esitletakse juuni alguses Tallinnas, Tartus ja Pärnus.

Ott Lepland – “Iga päev”:

  • Muusika – Ott Lepland
  • Sõnad – Aapo Ilves
  • Salvestatud – Vaakum Stuudios ja Sinusoid Stuudios
  • Salvestanud – Kaspar Kalluste, Tarvi Kull, Siim Tõnisson
  • Mix & master – Siim Tõnisson
  • Väljaandja – Crunch Industry OÜ

Vaata, kuidas Lepland esitas lugu ETV “Ringvaates” (mida täies pikkuses ei näidatudki):

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.