THE SUN AVALDAS UUE ALBUMI ESIMESE LOO “VÕIT NAGU VALATUD”

The Sun

Eile õhtul TV3 saates “Õhtu” tuli esmakordselt ettekandele ansambel The Suni lugu nende juunis ilmuvalt albumilt. Uus singel kannab nime “Võit nagu valatud”, ning selle muusika on kirjutanud Tanel Padar ja sõnad Aapo Ilves.

“Me ei ela siin maailmas üksinda vaid alati kellegiga koos või kellegi kõrval,” räägib Tanel Padar uuest loost.

Tanel Padar“Alati võib taga ajada kõige paremat ja sihtida kõige kõrgemaid tippe kuid selle meeletu võidujooksu juures ei saa ega tohi ära unustada,
et vahendeid valimata üle laipade ei tasu minna ning alati tuleb arvestada ka inimestega, kes sinu teel ja sinu ümber.
Ning just see selle loo läbiv sõnum ongi – sea endale alati kõige kõrgemad eesmärgid, see on normaalne. Kuid ära taha ning proovi neid saavutada kasutades võtteid, mis ei ole okei ning teisi mitte märgates, sest just siis oled sa finišis kõige suurema võitjana.”

Tahes tahtmata ei saa mööda ka juunis ilmuvalt uuest albumist, millelt värskeim singel pärit. Bändi basskitarrist Danel Pandre räägib, et plaat tuleb “minekuga”.

“Kindel on see, et plaati ei saa teha plaadi tegemise pärast. Plaadile tulev materjal on natuke ehk juhuse tahtel kantud motiivist “tagasi juurte juurde” – tähenduses, et korraldasime ühe vanakooli bändilaagri, mida me polnud teinud väga kaua. Saime kokku mittetöises ja täiesti vabas õhkkonnas, võtsime pillid, keerasime võimud põhja ja tegime seda, mida me kõik kõige paremini koos teha oskame – muusikat, mis meile endale meeldib.

Iga mees tuli oma ideega ning see kõik – õhkkond, sundimatus, tahe taas teha uut ja lahedat muusikat – kajastub ka bändi uutes lugudes.
Täpselt nagu tegime 10 aastat tagasi meie esimese albuminga.
Igal juhul on ilmuval albumil The Sun oma parimas vormis ja parimaga, mis meil kuulajale pakkuda,” võtab Pandre teema kokku.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.