KERLI KÕIV TULEB SUVEL EESTISSE JÄRGMIST PLAATI SALVESTAMA

KerliTäna läks Raadio 2-s eetrisse eelnevalt salvestatud intervjuu Ameerikas elava Kerli Kõivuga (28), kus lauljatar rääkis muuseas põgusalt oma kolmandast albumist.

Viimati eelmisel sügisel kodumaal käinud Kerli ütles: “Ootan põnevusega, et saaks suvel tulla Eestisse. Panna oma stuudio püsti kuskile metsade vahele ja teha järgmist plaati. ”

“Ma ei taha ära sõnuda, aga mulle tundub praegu, et see tuleb ilmselt minu kõige parem [plaat], sest ma tunnen ennast vabalt.  Mulle tundub, et kogemused on nüüd kogetud, selles mõttes et teen kõik muusika ise – enda magamistoas. Olen tegelikult ennast aastaid ise lindistanud ja produtseerinud.  Tunnen, et nüüd mul on oskused olemas ja süda õige koha peal, mul on hirmu vähem ja ma tahan hästi sügavuti minna nende sõnumite ja saundidega. Hästi mõnus aeg minu elus, selline rahulik aeg. Mul on väiksed säästud pandud kõrvale ja ma üldse ei põe.”

Kerli tunnistas, et ta mõtleb esimest korda ka sellele, et Eestisse tagasi kolida: “Mida aeg edasi, seda rohkem hing ihkab paganatemaale.”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.