INK ILMUTAS TEISE VIDEO OMA DEBÜÜTALBUMILT

iNK

Täna ilmus Eesti trummi ja bass live bändilt iNK (endise nimega Soundhouse) video “Fading”. Videosingel on pärit iNKi detsembri lõpus ilmunud albumilt “Soundhouse”. Albumi materjal on salvestatud laivformaadis ning sellel teevad kaasa bändi liikmed Jana Abzalon, Mathei Florea, Roland Jairus, Charles Aaron Zobel, Oliver Rõõmus, Merje Kägu.

iNK viljeleb jazzisugemetega trumm ja bass muusikat. Kuueliikmeline Eesti bänd sai Soundhouse nime all tuule tiibadesse Noortebänd 2012 finaalis. Nende lugu “Frozen” hääletati ka R2 DNB2013 parimaks Eesti trummi ja bassi looks. iNK album “SoundHouse” sai R2 DNB2014 Aasta albumi tiitli. Lisaks omistati iNK’ile aasta uustulija auhind ning albumi esiksingel “Farewell” pälvis teise koha. See lugu on püsinud Eesti Top 7-s 8 nädalat, millest 3 nädalat esikohal.

INKi liikmed seletavad lahti loo “Fading” sisu: “Lugu räägib inimlikest otsingutest ja eneseületamisest. Ühiselt suudame tulla toime raskustega, mis võivad olla ookeani sügavused ja taeva kõrgused. See on loomuomane viis hingamiseks ja elus püsimiseks. Laulusõnadest inspireerituna on video must-valgetes toonides.”

28. märtsil esineb iNK Tallinn Music Week’i raames Erinevate Tubade Klubis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.