EESTI LAULU FINALIST ELEPHANTS FROM NEPTUNE ÜLLATAB MÄRTSIS UUE MUUSIKAVIDEO JA VINÜÜLPLAADIGA

"Pressure & Pleasure"Oktoobris ilmunud Elephants From Neptune’i teine stuudioalbum “Pressure & Pleasure” on saanud fännide ja kriitikute sooja vastuvõtu osaliseks. Nüüd jõuab elevantide värskeim muusika ka vinüülplaadile.

“See on meie ammune unistus. Vanakooli meestena on meie jaoks just vinüülplaat see, mis omab kõige suuremat väärtust – seda ei saa kuidagi võrrelda mp3-e või isegi CD-plaadiga,“ sõnas basskitarrist Rain Joona.

Vinüülplaadi ilmumist tähistatakse kontsertidega 5. märtsil Tartus Genialistide klubis ja 7. märtsil Tallinnas klubis Sinilind.

Peale vinüülplaadi saab märtsis valmis ka uus muusikavideo loole “Flowers”. Video režissööriks on Martin Randalu ja see on filmitud bändi detsembrikuisel kontserdil uues lokaalis Kivi Paber Käärid. “Üritasime saada videosse meie live-energia ja publikumelu. Martin pakkus välja, et video võiks olla must-valge ning meile see mõte meeldis. Tundus, et vinüülplaat ja must-valge video sobivad väga hästi kokku,” kommenteeris trummar Jon Mikiver.

Tartu kontserdi erikülaliseks on äsja edukalt Euroopa suurimal uue muusika festivalil Eurosonic käinud indie-pop-rocki bänd Frankie Animal. Tallinna kontserdil astub lisaks elevantidele lavale Noortebänd 2015 konkursilt tuule tiibadesse saanud Rakvere funk-rokk bänd Tuli.

Oma värskeimat kauamängivat on Elephants From Neptune esitlenud praeguseks juba viies erinevas riigis ning plaan on oma muusika tutvustamist jätkata veel mitmel maal. Eelmisel aastal oli “Pressure & Pleasure” kuulatuim kodumaine album maailma ühes suurimas muusika voogedastusteenuses Deezer.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.