KALI BRIISIGA EESTI LAULUST

Kali Briis Band

Laupäeval toimuva Eesti Laulu teises poolfinaalis astub kaheksandana üles Kali Briis Band, palaga “Idiot”. 

Eesti Laulu žürii liige Valner Valme on öelnud: “Kali Briisi on ikkagi peetud underground artistiks ja mõneti on see tõsi, sest sealt on ta pärit, aga temas on algusest peale olnud märgata ülitugevat pop-potentsiaali ja see avaldub päris hästi ka loos “Idiot”. Võib isegi öelda viimasel ajal, et Kali Briis on 21. sajandi Eesti vaste kaheksakümnendate Prince’ile või Michael Jacksonile.”

Paide electro-soul’i artist Kali Briis (kodanikunimega Alan Olonen) rääkis jaanuaris ETV saatele Terevisioon, et laulul “Idiot” on lihtne ja otsekohene moraal:  rumal ei ole mitte see, kes ei tea mitte midagi, vaid see kes arvab, et ta teab kõike.

MuusikaPlaneet esitas Alanile mõned küsimused.

Kuidas juhtus, et sattusid osalema Eesti Laulu konkursile?

Mul tekkis lihtsalt parasjagu kolme minutiline lõbus lugu ning pakkusin bändile, et ehk prooviks selle Eesti Lauluks ühiselt sisse mängida, kõik olid nõus ning siin me nüüd oleme.

Kuidas läks Eesti Laulu salvestus? (Teise poolfinaali esitused filmiti 1. veebruaril)

Eesti Laulu salvestus läks väga hästi, kuna emotsioon oli väga siiras ning mitte keegi ei hoidnud end tagasi, seega juhul kui me finaali ei pääse, teame vähemalt, et andsime endast maksimumi.

Kes on Sinu enda lemmikud tänavuselt konkursilt?

Enda lemmikud on Stig ja Elina, Elevandid, Robin, Luisa ning Nimmerschmidt.

Millal võib oodata uut helikandjat?

Sooviksin aasta jooksul maha saada esimese bändi plaadiga, kuid seniks võivad inimesed kuulata minu eelmiseid albumeid ning EPsid. Biip Buup.

Soovime Kali Briis Bandile laupäevaks edu!

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.