AIRI VIPULKUMAR KANSARIGA EESTI LAULUST

Airi Vipulkumar Kansar

MuusikaPlaneet esitas mõned küsimused ühele tänavusele Eesti Laulu poolfinalistile Airi Vipulkumar Kansarile, kes asub laupäeval ETV-s võistlustulle palaga “Saatuse laul”.

MP: Kuidas juhtus, et sattusid taas osalema Eesti Laulu konkursile? (Lauljatar osales eurolaulu valimise karussellis viimati aastal 2005, palaga “Dream in a Dream”, mis saavutas neljanda koha) 

Airi: Eesti Laulu konkursile juhtusin ma osalema nii, et sai sisse lauldud 3 laulu- kõigepealt üks laul nii eesti kui inglise keeles ja siis hiljem pakuti teist ehk “Saatuse laulu”. Selle laulu, mille laulsin sisse nii eesti kui inglise keeles, muusika autoriks on Mikk Targo ja sõnade autoriks mina ise ja mu sõbranna Greta Kaupmees. (Kuula eestikeelset versiooni siit ja ingliskeelset siit – MP)

Umbes 2 nädalat enne laulude esitamise tähtaega, pakkus mulle Urmas Kõiv Facebooki teel veel ühte laulu- “Saatuse laul”.
Olin ju kaua olnud lapsega kodune ja polnud eriti laulmisega tegelenud. Minu jaoks oli see nii suur asi, et pakuti veel ühte laulu ja kuna teadsin, et 3 laulu võib osaleda, siis miks mitte. Võtsingi pakkumise vastu. Ise lootsin küll, et emb-kumb minu enda kirjutatud tekstiga lauludest saab sisse, sest meil oli plaanis teha äge Bollywoodilik šõu sellele laulule. Aga saatuslikuks sai hoopis “Saatuse laul”. Laul on ilus, siiras, meeldejääva ja kaasahaarava meloodia ning sügava ja positiivse sõnumiga.

Kuidas läks Eesti Laulu salvestus ja kes Sinuga laval olid? (Esimese poolfinaali esitused filmiti eelmisel reedel, 30. jaanuaril)

Salvestus läks meil hästi ja minuga koos oli laval ansambel “BARN BROTHERS”, feat. Kaidi Feldmann. “BARN BROTHERS”- Ivar Kannelmäe, Indrek Hiibus ja Lätist pärit ning nüüdseks Eestis elav kontrabassimängija Eduards Glotovs. Muideks, Eduards on pikaajalist koostööd teinud selliste Läti kuulsustega nagu Laima Vaikule ja Raimonds Pauls.

Kes on Sinu enda lemmikud tänavuselt konkursilt?

Mul on mõned oma lemmikud tõesti olemas, aga ma avaldan need siis, kui mäng läbi on.

Millal võime poelettidel näha Su albumit?

See juhtub siis, kui mul on hea manager, kes aitab sel teoks saada. Hetkel veel ei ole.

Soovime Airile ja kogu tema tiimile laupäevaks edu!

Airi Vipulkumar Kansar & "BARN BROTHERS" feat. Kaidi Feldmann

Airi Vipulkumar Kansar & “BARN BROTHERS” feat. Kaidi Feldmann

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.