EESTI LAULU POOLFINALIST WILHELM ANNAB TÄNA VÄLJA OMANIMELISE DEBÜÜTALBUMI

Wilhelm

Eesti Laul 2015 poolfinalist Wilhelm annab täna välja oma esimese täispika stuudioalbumi. Albumile jõudis kaheksa lugu, nende hulgas ka 2014. aasta Eesti Laulu finaali jõudnud pala “Resignal”.

“Wilhelmi esikalbumi ilmumine on bändile väga oluline etapp. Protsess on olnud pikk ja põnev. Salvestasime terve suve erinevates Eesti paikades. Oleme praeguseks tegutsenud kaks aastat ja see album on ülevaade meie loomingust erinevate perioodide jooksul. On lugusid ansambli algusaegadest kui ka värskeid palasid alles möödunud sügisest,” sõnas bändi solist Anett Kulbin.

“Kindel on, et see, mis kuulajate kõrvadesse jõuab, tuleb tõesti südamest ja on loodud hingega. See, mis meiega nende kahe tegutsemisaasta jooksul on toimunud, on imeline. Album on meie tänu ja austusavaldus toetajatele,” lisas kitarrist Paul Neitsov.

Wilhelm on kuuest eriilmelisest maitsest, vaatest ja ideest koosnev tervik, mis on keskendunud oma loomingule. Ühtse sünergia ja sümbioosiga kooslus üllatab seguga folgist, jazzist ja indie muusikast. Vahetu emotsioon ja põhjamaine temperament hoiavad pinget algusest lõpuni. Lühikese tegutsemisaja jooksul on Wilhelm astunud üles erinevatel festivalidel ja konkurssidel, näiteks ERMO omaloomingukonkursil, Noortebänd 2013 finaalkontserdil, Tallinn Music Weekil ja Positivus festivalil. Wilhelm astub lavale esimesena 14. veebruaril Eesti Laulu poolfinaalis looga “Light Up Your Mind”.

WilhelmWilhelmi debüütalbumi lugude nimekiri:

“Light Up Your Mind”
“On My Side”
“Brand New Day”
“Resignal”
“Mist”
“Finding Ground”
“Good Night Song”
“Little Thoughts”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.