KAS INES PURUSTAB JÄRGMISEL NÄDALAL ELMARI TOP 10 REKORDI?

InesLauljatar Eda-Ines Etti püsib viiendat nädalat raadio Elmar Eesti lugude edetabelis esikohal. Kuid see pole veel kõik- õhus on võimalus, et järgmisel nädalal on edetabelis lausa viis (!) Inese lugu.

Kui praegu on temalt tabelis “Torm” (#1) ja “Põlen sinu ees” (#5), siis kuuendal kohal olev Tõnis Mägi esitatud “Keerlen” on teatavasti samuti Inese laul.

Esikümne lähedal tiirlevad ka Etti poolt Kanal 2 saates “Laula mu laulu” esitatud “Püha Elmo tuled” ja “Mulle meeldib see”. Kui kasvõi üks neist järgmisel nädalal esikümnesse pääseb, on tegu raadio Elmar rekordiga.

Aga tagasi seekordse TOP 10 juurde. Teiselt kohalt leiame kolmandat nädalat järjest Maria Stuarti “Emotsioonid” ning pronksikohale tõusis Triin Niitoja & John4 “Kustuta tuled”.

Ainus uus tulija on Estraadiraadio & Kaire Vilgatsi “Sinuga jään”, mis osales konkursil “Eesti Laul”, ent poolfinalistide sekka ei pääsenud.

Mis eelmise korra uutesse tulijatesse puutub, siis nad püsivad samadel positsioonidel, millega alustasid – Vallatute Vestide ja Kõrsikute “Kiigu ja liugle” endiselt kaheksas ning Karl-Erik Taukari “Kell kuus” kümnes.

Raadio Elmar Eesti lugude edetabel: Nädal 49/2014: 

1 (1) [7] Ines “Torm” *
2 (2) [10] Maria Stuart “Emotsioonid”
3 (4) [3] Triin Niitoja & John4 “Kustuta tuled”
4 (3) [3] Jaagup Kreem “Segased lood” *
5 (7) [3] Ines “Põlen sinu ees”
6 (5) [8] Tõnis Mägi “Keerlen” *
7 (6) [5] Rolf Roosalu “Oodates”
8 (8) [2] Vallatud Vestid & Kõrsikud “Kiigu ja liugle”
9 UUS [1] Estraadiraadio & Kaire Vilgats “Sinuga jään”
10 (10) [2] Karl-Erik Taukar “Kell kuus”

Esimene number näitab positsiooni tabelis, teine kohta eelmisel korral ja kolmas nädalate arvu. Tärniga tähistatud lood on pärit Kanal 2 saatest “Laula mu laulu”.

Tabelist väljas:

Merlyn Uusküla feat. Kenito “Hurmur” (2 nädalat, kõrgeim koht: #7)

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.