I WEAR* EXPERIMENT AVALDAS UUE SINGLI “WANTING FOR MORE”

"Wanting For More"

Täna andis Eesti eksperimentaaltrio I Wear* Experiment välja uue singli pealkirjaga “Wanting For More”. Lugu on jätkuks eelmisel aastal ilmunud ning sooja vastuvõtu osaliseks saanud EP-de triloogiale.

“”Wanting For More” on lindistatud mitmes eri paigas viimase kolme kuu jooksul, katsetades nii erinevate ruumikõlade kui ka lindistusmeetoditega. Lugu räägib julgusest, sellest, et millegi suurema, parema või lihtsalt südamerahu saamiseks on tihti vaja vastu võtta otsuseid, mis ei ole kerged, kuid pikemas perspektiivis ehk ainuõiged,” kirjeldas bändi kitarrist Hando Jaksi.

I Wear* Experiment on oma tegutsemisaja jooksul pälvinud kiitust nii kriitikutelt kui fännidelt. Pärast kevadist Tallinn Music Weeki tõstsid bändi teiste hulgas esile näiteks The Line Of Best Fit ning Louder Than War, alles äsja soovitasid nende muusikat oma lugejatele veebisaidid SoSoGay ning Sitting Ovation. I Wear* Experiment on eksperimentaal- ja skandinaaviahõngulise elektroonilise popi elamus. Lõõskav valgus, hullumeelsed rütmid, müstiline vokaal ja pöörane sämpeldamine sulanduvad seguks erinevatest žanritest ja stiilidest.

Singlit esitleb bänd kolme kontserdiga, mis jäävad sel aastal viimasteks:

19.11- Rapla Kultuurikeskus + Micucu, Sten-Olle
22.11- Von Krahli Teater + Micucu, Sten-Olle
27.11- Tartu Üliõpilasmaja + Vaiko Eplik & Eliit, Tiger Milk

Bänd jagab kolmes osas ka singli sünni tagamaid:

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.