VILJANDI GUITAR TRIO ESITLEB OMA SALAPÄRASE NIMEGA STUUDIOALBUMIT ”10-56”

Viljandi Guitar Trio

Viljandi Guitar Trio (Jalmar Vabarna, Jaan Jaago, Argo Vals) on saanud valmis oma teise stuudioalbumi, mis kannab salapärast nime “10-56”. Kelle või mille järgi on säärane nimi saanud, sellest pajatavad asjaosalised üle-Eestilise kontserttuuri raames.

Viljandi Guitar Trio sündis 2008. aastal, kasvades välja TÜ Viljandi Kultuuriakadeemia kitarristuudiost, mida juhendas helivõlur Robert Jürjendal. Värskekõlalise trio debüütalbum “VGT” ilmus aastal 2011.

Uuel albumil kõlab endiselt valdavalt trioliikmete autorilooming, kuid koha on leidnud ka seaded teiste heliloojate lugudest (Gustav Ernesaks, Steve Vai, Robert Jürjendal), mis sellele koosseisule kolme vahepealse aastaga oluliseks osutusid.

Viljandi Guitar Trio on jäänud truuks luua ja esitada muusikat vaid akustiliste kvinthäälestuses kitarridega, kasutades naturaalseid kõlaefekte, kuid vürtsitada oma muusikat mitmekülgsete kompositsiooni- ja kõlavõtetega. “10-56” pole kindlasti mõeldud vaid kitarrimuusika austajatele, see on avatud ja mõjub ning mõjutab oma melanhoolse varjundiga kindlasti igat inimest.

18. nov (T) – Kuressaare, Arensburg SPA. Algus 20.00
19. nov (K) – Tartu, Genialistide klubi. Algus 21.00
20. nov (N) – Haapsalu, Haapsalu Raamat. Algus 19.00
25. nov (T) – Rakvere, Rakvere Teatrikohvik. Algus 22.00
26. nov (K) – Pärnu, Fookus. Algus 20.00
27. nov (N) – Tallinn, Philly Joe’s. Algus 20.00

Piletid müügil tund enne algust kohapeal.

Kuula VGT albumit täispikkuses

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.