HND UUS LAUL JA MUUSIKAVIDEO ON AUSTUSAVALDUS EESTI SÕDURITELE

HND

Kratimetallibänd HND on valmis saanud uue loo “Allaandjad”. Laulule tehti ka muusikavideo, milles on kasutatud reaalseid kaadreid lahingsituatsioonidest Estcoy-16 missioonidelt. 

“Lugu “Allaandjad” räägib mitte allaandmisest. Kui pealkiri on võib-olla pisut negatiivne, siis see lugu on just sellest et alati, ükskõik mis, on vaja võidelda lõpuni. Kui see on ka su viimane võitlus,” rääkis bändi solist Tarvo Mölder telesaatele “Reporter”. “Sellest lähtuvalt on videos sõjateema sisse toodud. HND-l on juba päris mitu aastat olnud plaan, et ühe loo võiks pühendada Eesti sõduritele. Ajateenijatele, palgasõduritele. Kui meil ilmus esimene plaat, kus peal oli lugu “7,62”, siis hiljem selgus, et see sai väga populaarseks militaarringkondades.”

“Sõjateemat ei pea alati üks-ühele võtma. See lugu räägib laiemas plaanis sellest, et ei ole mõtet alla anda, vaid alati tasub lõpuni minna,” jutustas Mölder.

Video jaoks oli algusest peale selge, et bändimehed ei hakka sõdureid kehastama, vaid nad kasutavad reaalset materjali, mille filmis Erik Tikan Estcoy-16 missioonil oma peakaameraga.

“Temaga koostöös said lahingstseenid välja valitud ja kasutatud,” rääkis Mölder.

Lugu saab osta iTunes’ist ja kuulata Spotify’st.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.