TÄNA ILMUS SUPER HOT COSMOS BLUES BAND’I DEBÜÜTALBUM “COUNTDOWN TO JESUS”

Super Hot Cosmos Blues Band "Countdown To Jesus"Super Hot Cosmos Blues Band’i debüütalbum “Countdown to Jesus” on tänasest poelettidel. Plaadiesitluskontsert toimub 29. novembril Tallinnas Teater NO99s.

Super Hot Cosmos Blues Band’i (SHCBB) debüütalbumi “Countdown to Jesus” 10 lugu annavad üllatusterohke ülevaate bändi esimese aasta loomingulisest teekonnast, mis on kui suur sulam rokiajaloost oma veidramatel hetkedel.

Cosmosekutid, Janno Reim, Mati Sütt & Ilja Sharapov, said üleöö tuntuks oma stardipalaga “Maybe Maybe”, millega teleshows Eesti Laul 2014 korralikult kaarte segati. Nüüdseks on “uimastel” lõunaeestlastel rohkete singlikõlbulike lugudega õnnistatud album, mis iseloomustab hästi selle ansambli kirevat, kuid nostalgilist muusikakäsitlust ning muretut popart’ilikku copy/paste suhtumist, kus klišee kohtub eksperimenteerimisega ja lihtsus on uus originaalsus.

“Countdown to Jesus” on salvestatud Tartus (Ö Stuudios) produtsent Martin Kikasega. Samuti teeb albumil kaasa kollektiivi livekitarrist Erki Reim, keda koos frontman’i Jannoga on varem nähtud ansamblis Nevesis vennalikult lava jagamas.

Album sisaldab endas järgmisi lugusid:

1. Johnny and Jane
2. Give it All to Me
3. God is Good
4. Take Me Underground
5. Fine Day
6. Rebel Rebel
7. Breathe
8. Maybe Maybe
9. Yeah!
10. Break Away

Cosmosepoiste aastapikkuse loometöö vilju saab maitsta 29. novembril kell 20:30 Teater NO99s toimuval plaadiesitluskontserdil. Piletid Piletimaailma müügipunktidest.

SHCBBi tegemistega saad end kursis hoida Facebookis.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.