TENFOLD RABBIT AVALDAS LOO “DON’T WANNA WASTE A MINUTE”

Tenfold Rabbit

21. novembril ilmuvalt Tenfold Rabbiti plaadilt “Fools” saab nüüd kuulata singlit “Don’t Wanna Waste a Minute”.

“Uus materjal on päris erinev meie esimese plaadi omast, mis oli peamiselt rokk ja folkmuusika,” tunnistas bändi laulja ja lugude autor Andres Kõpper. “Umbes aasta aega tagasi hakkasime eksperimenteerima arvuti- ja süntesaatori võimalustega ning uus kõla on palju elektroonilisem. Lugude lüürika peamine inspiratsiooni allikas on püsinud sama – armastus, seks ja võimu suhted ühiskonnas.”

Albumi salvestusprotsessi kirjeldas kitarrist Jaan Jaago tempoka, efektiivse ja inspiratsioonist laetuna. “Kui me talve hakul proovis kokku saime ja Andrese kirjutatud uute lugude ideid katsetama hakkasime, ei hoidnud me keegi end tagasi,” tõdes Jaago. “Live’del ei saa me kõiki oma fantaasiaid teostada ning need on kuuldavad albumil – lõrisevad sub-bassid, ärevad timpanid, kommikarpidega prepareeritud klaver, elektrikitarril esitatud Godzilla-hääled – kõik hullused on olemas!”

Albumi trummid, basskitarr, süntesaator ja klaver on salvestatud Eesti Muusika- ja Teatriakadeemias, kitarrid Viljandi Pärimusmuusika Aidas ning vokaalid produtsent Charlie Chastaini kodustuudios.

Plaadil kõlava muusika autorid on Andres Kõpper, Jaan Jaago, Meelik Samel ja Oliver Rõõmus. Albumi produtsent on Charlie Chastain.

Loos “Don’t Wanna Waste a Minute” laulab taustavokaale noor Ugala teatri näitlejanna Adeele Sepp.

“Foolsi” plaadiesitluskontserdid toimuvad 21.  novembril Tartus Genialistide Klubis ning 22. novembril Tallinnas Raadiomaja I stuudios.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.