OKTOOBRIS AVALDATUD UUTEST EESTI MUUSIKAVIDEOTEST VAADATI KÕIGE ENAM PÕHJA-TALLINNA KLIPPI “ME SAAME HAKKAMA”

Põhja-Tallinn

Oktoobris avaldatud uutest Eesti muusikavideotest osutus kõige vaadatumaks ansambli Põhja-Tallinn “Me saame hakkama”, mida uudistas YouTube’is novembri saabumiseni 80 655 silmapaari.

Tegu on esimese singliga ansambli järgmiselt albumilt, mis jõuab müügile selle aasta lõpus või järgmise alguses. Lugu “Me saame hakkama” on raadio Elmar edetabelis 7. kohal.

Muideks, bändi kuulsaima laulu “Meil on aega veel” muusikavideol täitus reedel 2 miljonit vaatamist.

Vaadatavuselt teisele positsioonile jõudsid YouTube’is oktoobris Põhja-Tallinna endine liige Risto Vürst ning Getter Jaani.

Sven Lõhmuse ja Risto kirjutatud lugu “Isa jälgedes” räägib peredest, kus pereisa on sõjas ning lapse ootusest, et isa tuleks koju.

Auväärsele kolmandale kohale jõudis kodumaise räpi tulevikulootus EIXD, kelle ühiskonnakriitiline pala “Balti jaam” lõi oktoobris meedias päris palju laineid.

EIXD, kodanikunimega Eik Erik Sikk on vaid 14-aastane noormees, kelle esimest stuudios salvestatud lugu mängib Raadio 2, samuti andis ta juba intervjuu ETV “Ringvaatele” ja muusik/saatejuht/ kirjanik/poliitik Mihkel Raud tunnustas teda oma Facebooki lehel.

“Ma viibin iga päev Balti jaamas ning olen mõelnud nendesamade asjade üle, mida need väga noored inimesed minust sada korda paremini on osanud märgata ja sõnastada,” kirjutas Raud.

Eesti artistide/bändide uute muusikavideote TOP 5 YouTube’is – oktoober 2014:

1. Põhja-Tallinn “Me saame hakkama” 80 655 vaatamist (Avaldatud 12. oktoobril)
2. Getter Jaani feat. Risto Vürst “Isa jälgedes” 66 311 (21. oktoobril)
3. EIXD “Balti jaam” 22 249 (16. oktoobril)
4. Suur Papa “A.V.R. (Augusti Viimane Reede)” 21 590 (19. oktoobril)
5. Vaido “Yolo B**ch” 18 567 (24. oktoobril)

Tabel läks lukku 31. oktoobri keskööl vastu 1. novembrit. Arvesse läksid ainult oktoobris üles laetud uued kodumaised muusikavideod.

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.