CURLY STRINGS NÄPSAS RAADIOS ELMAR OTT LEPLANDILT JÄLLE ESIKOHA

Curly StringsRaadio Elmar koostatud Eesti lugude edetabelis tõusis teist korda esikohale Curly Stringsi lugu “Kuule, mees!”.

Seitsmel korral tipus olnud Ott Leplandi “Jäädagi nii” langes teisele positsioonile. Näis, kas Ott suudab veel esikohale tagasi trügida. Üks on igaljuhul kindel – kui laul on ka järgmisel nädalavahetusel veel esikümnes, saab sellest 2014. aasta Elmari tabeliveteran.

Nimelt on “Jäädagi nii” praegu tabelis 19-ndat nädalat – sama kaua kui olid Trafficu “Für Elise” ja Tanja “Amazing”. Teisel kohal viibiv Ott jääb esikümnesse tõenäoliselt ka nädala pärast, mil tema laulul täitub ilus 20. tabelinädal. Kuna aastavahetus pole enam mägede taga, ei suuda ükski praegu tabelis olev lugu talle enam vastu hakata.

Ainuke uus tulija oli seekord Tõnis Mägi, kelle versioon Inese loost “Keerlen” alustab viiendalt kohalt. Pala on pärit Kanal 2 saatest “Laula mu laulu” (kuula artikli allosast).

Tabelisaates läks eetrisse ka intervjuulõik Maria Stuarti lauljatari Liana Kolodinskajaga, kes mainis, et bänd kavatseb võtta osa konkursist “Eesti Laul 2015”. Praegu on nende teine singel “Emotsioonid” Elmaris 4. kohal.

Elmari Eesti lugude edetabel – nädal 42/2014:

1 (2) [9] Curly Strings “Kuule, mees!”
2 (1) [19] Ott Lepland “Jäädagi nii”
3 (5) [2] Lea Dali Lion “Avatud ja Kuula”
4 (6) [3] Maria Stuart “Emotsioonid”
5 UUS [1] Tõnis Mägi “Keerlen”
6 (4) [6] Anne Veski “Me käime koos”
7 (9) [3] Miina “Kohvitassi lugu”
8 (3) [4] Margus Vaher “Puudutus”
9 (10) [2] Põhja-Tallinn “Me saame hakkama”
10 (7) [6] Curly Strings “Laul sõbrale”

Lisa kommentaar

See lehekülg kasutab Akismet'i rämpsposti tõkestamiseks. Uurige, kuidas teie kommentaarandmed töödeldakse.